15 грудня 2022 р.

Благодійний аукціон творів мистецтва в ЛНАМ

Друзі, чудова новина! Перший благодійний аукціон творів мистецтва, який ми провели в галереї ЛНАМ 15 грудня 2023 р., пройшов успішно!

Ціла низка талановитих художників і скульпторів, передали свої твори Благодійному фонду «Друзі ЛНАМ». О. Андрущенко, М. Бесага, М. Бокотей, І. Гап’як, О. Гончарук, М. Дідківський, В. Дубовик, Г. Дьерке, К. Жижій, Т. Загачевська, А. Ковач, Р. Лучко, Л. Медвідь, В. Одрехівський, Б. Пікулицький, В. Одрехівський, І. Проців, В. Проданчук, І. Романко, Ю. Савко, Ю. Смольський, Н. Цедуляк, Я. Шимін, М. Шимчук, І. Шумський, Я. Шумська, Ю. Ямаш та Р. Яців сформували експозицію та каталог виставки. Завдяки їхній щедрості та підтримці, а також завдячуючи колекціонерам, які взяли участь в аукціоні, ми зібрали 432 972 грн.

Це дуже важливе досягнення, адже головною метою був збір коштів для облаштування укриття ЛНАМ. Тепер ми зможемо покращити безпеку студентів і працівників Академії. У майбутньому плануємо перетворити це укриття на осередок для навчання, виставок, а також проведення цікавих заходів. Тож приміщення буде корисним і після перемоги. Щиро вдячні кожному, хто долучився до цієї благородної справи.

Завантажити PDF file результатів Благодійного аукціону.

auction_2545
auction_2613
auction_2562
auction_2599
auction_2316
auction_2551
auction_2285
auction_2305
auction_2296