Стипендії для студентів

Зважаючи на обставини, пов’язані з війною, багато студентів втрачають можливість отримання освіти. Спеціальні стипендії допоможуть студентам покрити витрати на проживання та навчання в Академії. Стипендія надається у формі часткової або повної оплати вартості навчання та/або проживання в гуртожитку за один семестр.

  • соціальні стипендії  — для студентів, сім’ї яких опинилися у скрутному становищі внаслідок війни або інших складних життєвих обставин, діти полеглих захисників України; переселенці з тимчасово окупованих територій; 
  • академічні стипендії — для студентів, які показали високі результати у навчанні,  особистому творчому розвитку та активній участі в житті Академії;
  • іменні стипендії — для студентів, які заслуговують підтримки за різними критеріями оцінювання на умовах домовленостей з меценатом.

Вартість навчання одного студента, у 2023-2024-му навчальному році складає від 33 000,00 грн до 48 000,00 грн, в залежності від освітньої програми.

Разом ми зможемо забезпечити освіту українських студентів у ЛНАМ.

Наші стипендіати

Подача заявок на благодійну фінансову допомогу від Фонду «Друзі ЛНАМ» ,буде відкрита ближче до початку осіннього семестру. 

Положення про програми благодійної фінансової підтримки ЛНАМ

(google docs)