24 березня 2023 р.

Тренінг з фандрейзингу від колег з УКУ

Наш Благодійний фонд націлений на великі звершення, тож 24 березня ми переймали досвід фандрейзингу від наших успішних друзів з Українського католицького університету. Проректорка з розвитку та комунікації Наталія Климовська та її команда — Андрій Курочка й Андрій Хім’як — поділилися досвідом залучення приватного та корпоративного фінансування, а також передали практичні знання з фандрейзингу. Учасники тренінгу — представники Благодійного фонду «Друзі ЛНАМ» і керівництво Львівської національної академії мистецтв — отримали важливі поради та інструменти для ефективного залучення фінансової підтримки своїх проектів.

«Ми вдячні нашим друзям з УКУ за цей тренінг. Вони не просто знають, як залучати кошти, але й знають, як цього навчити інших. Ці знання та підтримка стануть для нас поштовхом у реалізації наших ініціатив», — зазначив президент Благодійного фонду «Друзі ЛНАМ» Олексій Чередніченко.

Навички фандрейзингу є надзвичайно важливими для благодійних організацій, тому співпраця з експертами УКУ є великою перевагою для нашого розвитку.

image021
image025
image017
image023
image019