22 червня 2023 р.

Виставка монументального живопису «МОНУМЕНТАЛКА»

22 червня  2023 року відбулось відкриття масштабної виставки живопису «МОНУМЕНТАЛКА» у Львівському палаці мистецтв. 

Про зародження ідеї, концепцію та учасників проєкту на відкритті розповіли академік, професор ЛНАМ Любомир Медвідь та співорганізаторка виставки Богдана Татаренко.

З привітальним словом виступили представники Верховної ради України та Львівської міської ради, ректор ЛНАМ Василь Косів, професори ЛНАМ Роман Яців та Орест Голубець.

До експозиції увійшли твори 44-х митців — студентів та викладачів, а також випускників усіх років від моменту заснування кафедри. Дати створення робіт варіюються від 1991 до 2023 року, що дозволяє глядачеві побачити зміни та трансформацію кафедри, внутрішнього стилю та її вплив на студентів у процесі навчання та після його завершення.

Виставка відбулась за підтримки Благодійного фонду «Друзі Львівської Національної Академії Мистецтв» та кафедри монументального живопису ЛНАМ.

Організатори виставки: студенти-магістри кафедри менеджменту мистецтва Богдана Татаренко, Христина Сухолитка та Павло Кочут.

Висловлюємо щиру подяку всім,  хто долучився до створення експозиції «МОНУМЕНТАЛКА», зокрема  викладачам кафедри монументального живопису Роману Гайдейчуку, Юрію Смольському, Гейзі Дьерке та студентам Академії Царю Тарасу, Кості Граховецькому, Яремі Марко, Ангеліні Шевченко.

Виставка триватиме до 10 липня 2023 року.

Запрошуємо!

 

monumentalka-06
monumentalka-05
monumentalka-03
monumentalka-02
monumentalka-04
monumentalka-01