8 липня 2022 р.

Благодійний фонд «Друзі ЛНАМ» зареєстровано

Наприкінці травня, через три місяці після повномасштабного вторгнення рф на територію України, ми зустрілися з адміністрацією та студентською радою Львівської національної академії мистецтв, щоб обговорити можливості фінансової допомоги. Випускники ЛНАМ Олексій Чередніченко — іконописець, скульптор, реставратор, Вікторія Шатковська — мисткиня, кураторка, кандидатка економічних наук і Христина Заяць — дизайнерка, художниця, співзасновниця і кураторка галереї сучасного мистецтва «Світло», вирішили заснувати благодійний фонд.

Понад місяць ми працювали над статутом, консультувалися з юристами та фінансистами, думали над метою та завданнями, формами діяльності. І ось цей день настав. 8 липня 2022 р. зареєстрована благодійна організація — Благодійний Фонд «Друзі Львівської національної академії мистецтв».

Маємо чудовий інструмент для пошуку благодійних коштів та фінансування нагальних потреб ЛНАМ. В умовах, коли Академія приймає внутрішньо переміщених осіб, студентів та викладачів інших мистецьких закладів, а державне фінансування скорочується, маємо згуртуватися та підтримати нашу Alma Mater. Ми відкриті до співпраці з усіма, хто хоче долучитися до нашої ініціативи та допомогти розвитку мистецької освіти в Україні.