12 серпня 2023р.

Старт збору коштів на стипендійні програми для студентів ЛНАМ

Останній місяць літа, а це значить що у нас розпочинається збір коштів для стипендійних програм для студентів ЛНАМ на 2023-2024 навчальний рік.

Друзі, минулого року завдяки Вашим донатам ми підтримали 27 студентів на загальну суму 472 440,70 гривень.

У Академії завершились творчі конкурси та знову багато молодих талановитих людей чекатимуть на результати конкурсних відборів. Серед них знову будуть ті, хто не зможе оплатити навчання самотужки через складні життєві обставини. Або ті, хто продемонстрував минулого року високі результати  в особистому розвитку.

Саме для постраждалих від війни були спрямовані наші зусилля з початком повномасштабного вторгнення. Серед підтриманих талантів були діти полеглих Героїв, внутрішньо переміщені студенти, та сироти.

Вартість навчання одного студента на рік складає від  27 000 грн до 48 000 гривень в залежності від кафедри. Це забезпечує можливість зосередитись на творчості та зберегти ще не реалізовані мрії.

Підтримка студентів допоможе забезпечити необхідні ресурси та можливість зосередитися на творчості, допоможе зберегти студентські мрії та прагнення творити.

Ми дуже вдячні Вам за добре серце та дружню підтримку наших ініціатив. Разом ми творимо світле майбутнє для наших студентів.

 

Будь-яка сума — важлива! Долучайтесь до спільноти меценатів  освіти та мистецтва!

start-scholarship-3
start-scholarship-2