8 травня 2024 р.

Зустріч із командою ARC.UA

Запрошуємо поговорити про залаштунки видавничої справи у пʼятницю, 17 травня о 17:00, разом із видавництвом ARC.UA в Укритті ЛНАМ.

ARC.UA — українська видавнича платформа, що не женеться за кількістю книжкових новинок на рік, видаючи книги заради книг, і не хворіє графоманією, публікуючи тексти лише заради текстів. Її мета — сформувати різноманітну спільноту мислителів, натхненних хорошими, добре розказаними оповідями наших письменниць і письменників, що підсилені роботою талановитих художників/ць та дизайнерів/ок.

Комʼюніті, озброєне критичним мисленням та захищене здоровим глуздом, що прагне шукати відповіді за рамками умовних обмежень. ARC.UA хоче об’єднувати небайдужих креативних людей, готових підбадьорювати і підтримувати одне одного, поки ми разом складаємо — шматочок за шматочком — нову Арку України.

Під час зустрічі поговоримо про те, як розбудовувати успішне, стале, наповнене змістом і цінностями видавництво, кожен проєкт якого — чи то україномовний онлайн-журнал «The Arc», чи то друкований англомовний журнал «The Black Sea Whale», чи книги («Мочи Манту», «Оповідь», «Неспроможна держава» та «Коротка історія мізогінії») — сповідує амбітну мету — зміни в культурі, а головне — як студент(к)и ЛНАМ можуть бути причетними до цих змін.

Модеруватиме зустріч креативний редактор ARC.UA — Марко Супрун.

Серед спікерів — головна редакторка видавництва Уляна Супрун.

Під час події можна придбати для себе презентовані книги та журнали.

До зустрічі в Укритті!

ARC-1