21 грудня 2023 р.

Благодійний аукціон творів сучасного мистецтва

20 грудня відбувся Благодійний аукціон творів сучасного мистецтва. Нас радо приймав готель Асторія.

Серед лотів було представлено 52 твори відомих художників — професорів та випускників Львівської національної академії мистецтв.

Через повномасштабне вторгнення кількість українців з інвалідністю зросла більше як на 300 тисяч. Ми повинні створити комфортне середовище, адаптоване до потреб усіх людей. За сприяння нашого партнера Unbroken в навчальних корпусах Академії ми проводимо заняття з арт-терапії для військових та цивільних осіб, котрі постраждали через війну, на жаль, не кожен з них може безперешкодно пересуватися.

Окрім інших напрямків, місією Благодійного фонду «Друзі ЛНАМ» також є підтримка Академії у руйнуванні барʼєрів, щоб кожен мав справедливий і рівний доступ. Мета збору коштів на аукціоні — усунення будь-яких перешкод до навчальних приміщень, роблячи їх максимально доступними для всіх відвідувачів. А отже, створити середовище де кожен може відчути свободу дій та розкрити свій творчий потенціал.

Ми вдячні готелю Асторія за співпрацю та сприяння у наших благодійних ініціативах. Радо вітаємо вас з вашим 109-ти річчям. Знаємо, в такий непростий час Ви не святкуєте, але продовжуєте підтримувати розвиток локального мистецтва у Львові. 

Також хочемо подякувати за заснування іменної стипендії для талановитих студентів Академії від готелю Асторія. 

Висловлюємо щирі подяки нашим благодійникам та всім, хто долучився до благородної справи.

Як висловилася керівниця Асторії Ірина:

 «Нехай мистецтво торкнеться кожного з нас!»

art-auction-1
art-auction-11
art-auction-10
art-auction-9
art-auction-8
art-auction-7
art-auction-6
art-auction-4
art-auction-3
art-auction-2