11 грудня 2023 р.

Благодійний Вечір в Укриття ЛНАМ

Можливість підтримати Академію, затишна атмосфера, дружнє спілкування, виступ гурту – усе це і не тільки про Благодійний вечір в Укритті.

Захід розпочався із презентації ректора Львівської національної академії мистецтв, Василя Косіва, та президента Благодійного фонду «Друзі ЛНАМ» Олексія Чередніченка. Вони розповіли відвідувачам про  досягнення Фонду та майбутні проєкти, для реалізації яких можна приєднатися.

Яна Гурник, студентка ЛНАМ кафедри графічного дизайну, яка переосмислила воєнну ілюстрацію та виокремила свій підхід до її створення, розповіла про важливість репортажної ілюстрації в наш час. Відвідувачі мали змогу побачити виставку її робіт в просторі.

Виступ гурту Lemko Bluegrass Band, музика якого створена на основі міксу американсько-українських пісень,  став справжньою окрасою вечора, заряджаючи зал своєю енергією та не даючи гостям залишитися байдужими.

Ми вдячні ЗСУ та нашим меценатам за можливість здійснювати такі заходи, знайомитися з новими благодійниками та проводити час із нашими Друзями.

Завдяки вашій щедрості та підтримці нам вдалося зібрати – 27 500 гривень.

Ці кошти Благодійний Фонд «Друзі ЛНАМ» скерує на забезпечення нагальних потреб студентів.

Ваша участь у цьому благодійному заході є важливим внеском у розвиток освіти та підтримку талановитої молоді.

ukr_8_12_fb
charity-ukryttya-10
charity-ukryttya-2
charity-ukryttya-3
charity-ukryttya-4
charity-ukryttya-5
charity-ukryttya-6
charity-ukryttya-7
charity-ukryttya-8
charity-ukryttya-9