4 квітня 2024 р.

Вручення сертифікатів від Благодійного фонду «Друзі ЛНАМ»

4 квітня в Галереї ЛНАМ відбулося урочисте вручення сертифікатів учасникам стипендійної програми, яке стало особливим моментом для всієї нашої команди. Після виконання всіх етапів відбору, включаючи подання заявок, проведення співбесід та пошук меценатів, ми з нетерпінням чекали на цей день. Він був наповнений радістю, усмішками та радісними обличчями, з якими ми вже встигли подружитися та перейнятися їхніми емоціями.

У цьому семестрі завдяки щедрості наших меценатів ми змогли надати фінансову підтримку 26 студентам, оплачуючи їхнє навчання та частину витрат на проживання. Це допоможе їм спокійно продовжувати свій творчий шлях, не турбуючись про фінансові труднощі. 

Напередодні повідомляючи кожному особисто цю новину, нас розчулили реакції наших стипендіатів, які від радості обіймалися, підпригували, плакали. Це те що, заряджало нас гарним настроєм на весь день. 

Вручення сертифікатів – це не лише формальна процедура, а й можливість поділитися з нашими студентами усією нашою радістю та підтримкою. Починаючи від надихаючої промови ректора Василя Косіва та президента фонду Олексія Чередніченко, та ,завершуючи вітаннями ми відчували, що стали частиною однієї великої сім’ї.

warding-Certificates-for-students-1
warding-Certificates-for-students-5
warding-Certificates-for-students-2
warding-Certificates-for-students-3
warding-Certificates-for-students-4
warding-Certificates-for-students-6
warding-Certificates-for-students-7
warding-Certificates-for-students-8
warding-Certificates-for-students-9
warding-Certificates-for-students-10